+38 (067) 386 19 17

Купуйте квартиру без дефектів

Перевірка квартири перед покупкою

Дізнатися більше

Нам довіряють

Що робить інженер під час перевірки?

  • обхід об’єкту та візуальне виявлення дефектів

  • визначення відхилень від допусків

  • перевірка стін, підлог, стель, вікон, дверей, комунікацій тощо за чек-листом

  • допомога у заповненні акту прийому передачі

  • складання звіту з зауваженнями (опція)

У результаті перевірки Ви зможете аргументовано звернутися до забудовника, і він усуне зауваження, зазначені в звіті

320 об'єктів

ми здали Замовникам

Дізнайтеся вартість перевірки Вашої квартири

Зателефонуйте за номером +38 (067) 386 19 17 або натисніть кнопку
Дізнатися вартість

Професійне приймання квартири в новобудові

Приймання квартири в новобудові – дуже хвилюючий момент для замовника. Велика частина покупців чекають хвилини, коли зможуть отримати ключі від квартири – справжнього об’єкта мрій. Тому в стані ейфорії абсолютно не думають про якісь «дрібниці», зокрема не дуже рівні несучі конструкції, відсутность розеток там, де належить, і т.п.

Прагнення скоріше стати господарем квартири цілком зрозуміле, але краще передбачити і тричі перевірити ще раз все, щоб потім не платити двічі і не виправляти недоліки забудовника за свої ж гроші.

Коли відбувається приймання квартири від забудовника, рекомендується загострювати увагу на тому, що зазначено в договорі, наскільки відповідають виконані роботи тим, що прописані в паперах. Зокрема, якщо в документах зазначено, що квартира буде без обробки, то покупець не повинен вимагати від забудовника штукатурки або стяжки стін, але якщо, наприклад, є вказівка, що балкон повинен бути засклений, а насправді скління відсутнє, то забудовник зобов’язаний це виправити.

При перевірці стану житлоплощі увагу акцентують на:

  1. Вікнах. Спостерігають, якого вони розміру, чи є дефекти на стеклах, рамах, наскільки щільно вони закриваються і ін.
  2. Всіх комунікаціях. Чи є у всіх потрібних місцях розетки (важливо перевірити їх справність), як проведена електропроводка. Потрібно дивитися, чи немає тріщин на трубах, на підлозі в санвузлі повинна бути присутня гідроізоляція.
  3. Приймання квартири має на увазі також ретельний огляд системи опалення та вентиляції. Батареї та вентиляції в кухні і санвузлах повинні справно працювати.
  4. Шви між плитами необхідно добре закривати, щоб не було грибка і цвілі.

На стадії підписання договору необхідно стежити, яка вказана ціна, щоб потім не платити зайвого.

Якщо є сумніви в тому, що вийде врахувати всі нюанси, значить, потрібна допомога в прийманні квартири в новобудові, тобто найкраще передоручити це спеціалізованій компанії, яка надає послуги приймання квартири в новобудові. Співробітники «Віха» підходять до всіх будівельних питань з холодною головою. Ми супроводжуємо будівельні роботи, здійснюємо технічний нагляд приватних будинків і квартир, оглядаємо об’єкт нерухомості перед покупкою, а також надаємо допомогу в прийманні квартири в Києві.