+38 (067) 386 19 17

Застереження і попередження

Попередження про авторське право

Весь контент цього веб-сайту, особливо зображення, відеоролики і тексти, опубліковані на ньому, захищені авторським правом. Їх повне або часткове поширення, зміну або копіювання без попередньої письмової згоди компанії Веха заборонено.

Авторські права і виняткові права, на використання контенту належать компанії Веха. Всі права захищені або в будь-якому випадку належать нам. На веб-сайті також є зображення, захищені авторським правом і належать третім особам.

Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства і тягне наступ цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

Попередження про зовнішній контенті

Незважаючи на те, що ми ретельно перевіряємо контент, ми не несемо відповідальності за матеріали на сторонніх сайтах, посилання на які представлені на нашому сайті. За контент таких сайтів відповідають виключно їх власники.

На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються в інтернет-пропозиції, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія чинного законодавства щодо товарних знаків і прав власності відповідних зареєстрованих власників. Згадка таких назв брендів і товарних знаків не означає, що вони не захищені правами третіх осіб.

Обмеження відповідальності

Компанія Веха не несе відповідальності за актуальність, вірність, повноту і якість наданої інформації. Матеріальні і нематеріальні позови до компанії Веха, пов’язані з використанням або відмовою від використання невірної або неповної інформації, не приймаються, за винятком випадків, коли є докази навмисності або грубої недбалості з боку компанії Веха. Всі пропозиції можуть змінюватися і носять необов’язковий характер.

Компанія Веха залишає за собою право змінювати, доповнювати або видаляти пропозиції повністю або частково без попереднього повідомлення, а також / або припинити публікацію їх тимчасово або назавжди.