+38 (067) 386 19 17

Дізнайтеся, чи придатний будинок для комфортного життя

Перевірка приватного будинку перед покупкою

Дізнатися більше

Що робить інженер під час перевірки?

 • Візуальний та інструментальний огляд

  Обхід об'єкта і виявлення видимих дефектів, визначення відхилень від допусків, фотофіксація
 • Тепловізійне обстеження

  Виявлення прихованих дефектів. Втрати тепла в конструкціях, замокання утеплювача, витоку в інженерних системах
 • Складання звіту

  Розгорнутий звіт з виявленими зауваженнями і рекомендаціями щодо їх усунення
 • Визначення бюджету зауважень

  Приблизний бюджет усунення зауважень дозволить Вам аргументовано провести переговори з продавцем будинку.

У результаті перевірки Ви будете знати, як вплинуть виявлені дефекти на експлуатацію будинку, скільки коштує усунення зауважень і чи доцільно купувати даний будинок.

Об'єкти

740 м2
Домоволодіння

930 м2
Домоволодіння

146 м2
Приватний будинок

1 500 м2
Котеджне містечко

320 м2
Прибудова з басейном

380 м2
Приватний будинок

1 200 м2
Домоволодіння

320 м2
Таунхаус

900 м2
Домоволодіння

290 м2
Приватний будинок

330 м2
Приватний будинок

… та інші 320 об’єктів

320 об'єктів

ми здали Замовникам

Дізнайтеся вартість перевірки Вашого будинку

Зателефонуйте за номером +38 (067) 386 19 17 або натисніть кнопку
Дізнатися вартість

Приймання приватного будинку перед покупкою – важливий пункт у процесі купівлі будинку. Та може так вийти, що коли Ви знайдете будинок своєї мрії, на емоціях можете забути про технічну перевірку будинку, котеджу,  домоволодіння. Слід зауважити, що більшість продавців не зацікавлені у ретельному обстеженні будинку покупцем. Це обумовлено тим, що будинки, що побудовані для продажу, можуть мати більше дефектів.

У чому полягають вигоди такої перевірки для покупця? Насамперед, це об’єктивна інформація про реальний стан приватного будинку та наявність дефектів. У нас Ви можете замовити послугу перевірки будинку, яку професійно виконає інженер технічного нагляду, що спеціалізується на приватному будівництві та знає нюанси.

Перед виїздом інженер проаналізує проектну документацію (за наявності) та прибуде на об’єкт вже з розумінням конструктиву будинку. На об’єкті інженер технагляду огляне всі несучі конструкції, покрівлю, фасад тощо. Вже на об’єкті Ви зможете отримати первинну консультацію з основних зауважень.

Після фотофіксації інженер завершує роботу на об’єкті. Далі в офісі він складає звіт з фото дефектів та рекомендаціями. У звіті також укрупнено розраховується вартість усунення зауважень. У результаті, Ви отримуєте вичерпну інформацію про наявність дефектів, а також бюджет їх усунення.

Безумовно, маючи таку інформацію, Ви зможете успішно провести переговори про купівлю будинку. Також наша послуга може вберегти Вас від купівлі неліквідної, проблемної нерухомості. 

Вартість послуги перевірки будинку невелика у порівнянні з тими вигодами, які Ви отримуєте. Замовивши послугу, ми оперативно виконаємо перевірку приватного будинку, котеджу, домоволодіння перед покупкою за прийнятною ціною.